Na ndiqni

Mediale Vip

Grimeri i Kim K i komenton në shqip Bebes, përdorë fjalë banale

Më: 5 mars 2019 Në ora: 15:23

Bebe Rexha është një ndër këngëtaret më të famshme të momentit dhe po njeh vetëm suksese në karrierën e saj muzikore.

E shohim shpesh në evenimente të rëndësishme muzikore dhe së fundmi ka publikuar këngën “Last Hurrah” e cila ka rezultuar shumë e suksesshme. 

Bebe është shumë aktive në rrjetet sociale ku ka publikuar një video të një reklame që ka realizuar dhe shfaqet duke ngrënë patetina.

Por miku i saj, e njëkohësisht grimieri i famshëm Mario Dedivanoviç ka bërë një koment shumë për të qeshur. 

“Të bëftë mirë në b*thë”, ka shkruar ai me shaka si për të na treguar që Bebes i shkon shëndeti në të pasme.

Image
Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test