Na ndiqni

Mediale Vip

Dafina Zeqiri paralajmëron këngën e re

Më: 26 shkurt 2019 Në ora: 09:49

Dafina Zeqiri ka paralajmëruar projektin e ri muzikor.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri është duke punuar në këngë të re që pritet të lansohet së shpejti.

“Unë ty s’të du më…… #aemanmen së shpejti”, ka shkruar Zeqiri.

“Alo”, mbetet projekti i fundit i publikuar nga Dafina me Dj Geek dhe deri më tani numëron afro 6 milionë shikime në kanalin, YouTube.

Presim të shohim se çfarë do na sjellë tani.

Image
Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test