Na ndiqni

Mediale Vip

Pro Band dhe Ganja me bluza “Ushtria jonë, krenaria jonë” në Gjermani

Nga: MAKSIM GJOKAJ Më: 25 shkurt 2019 Në ora: 11:40

Gjatë mbrëmjes të së premtes që sapo kaloi në Mannheim në Gjermani është mbajtur një super koncert nga shoqata Dardania për nder të 11 vjetorit të Pavarësisë së Kosovës. Ka qenë një super atmosferë me plot publik ku i mad e i vogël kanë kërcyer dhe kënduar së bashku me të ftuarit specialë Pro Band dhe Ganja.

Këta artistë shumë të kërkuar gjithmonë krijojnë super atmosferë por edhe i kushtojnë rëndësi shumë paraqitjes skenike, e këtë herë janë veshur me bluza ushtarake ku shkruhej në to “Ushtria jonë, Krenaria jonë”, bluza që ishin përgaditur nga kjo shoqatë e ku artistët janë ndjerë shumë të vlerësuar duke iu përshtatur shumë edhe festës me këtë veshje me plot simbole tona./BS

Image
Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test