Na ndiqni

Mediale Vip

Tuna e hap zemrën për kolegët: Lum muzika që ju ka

Më: 8 shkurt 2019 Në ora: 13:05

Nuk ka ndodhur ndonjëherë që ta lavdërojë ndonjë koleg të saj.

Madje, Tuna Sejdi është cilësuar pothuajse çdoherë si këngëtare që shumë kolegë i sheh si rival, shkruan Syri Kosova.

Por, me postimet e fundit në Instastory, ajo ka treguar se sa shumë i do dy persona që muzikës shqipe i kanë dhënë shumë.

Fjala është për Darko Dimitrov dhe për Ardit Stafaj për të cilët tha “lum muzika që ju ka”.

Image
Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test