Na ndiqni

Mediale Vip

Jeni gati për një super kolazh nga Elvira Fjerza?

Nga: MAKSIM GJOKAJ Më: 6 shkurt 2019 Në ora: 12:02

Ajo s’ka të ndalur dhe një prej këngëtareve mjaft aktive kudo. Po flasim për Elvira Fjerza ku mësojmë se do të vijë shumë shpejt me një video ku është një kolazh i bukur popullor. Kënga është punuar nga mjeshtri i muzikës Behar Neli, ndërsa studio Fenix ka realizuar videon ku ne kemi siguruar disa foto klipi i këngës e ku këngëtarja mjaft simpatike duket shumë bukur.

Elvira shpesh herë sjellë këngë mjaft interesante me video të cilat pritet shumë mirë dhe këndohen kudo, ndërsa ajo tashmë falë zërit të ëmbël që ka është shumë e kërkuar dhe e angazhuar në çdo vend ku ka shqiptarë, dhe tashmë ka mjaft ftesa për dasmat edhe në Kosovë dhe në Maqedoni, dhe gjithashtu ajo është në pritje të projekteve muzikore të reja dhe bashkëpunimeve shumë interesante./KS

Image
Image
Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test