Na ndiqni

Mediale Vip

Shkëlqen aktorja kolumbiane Catherine Siachoque me veshjen nga Kujta & Meri

Nga: MAKSIM GJOKAJ Më: 23 janar 2019 Në ora: 15:05

Ajo ka qenë protagoniste në eventin e madh që u mbajt në Miami në 22 Janar quajtur Napte 2019- Telemundo. E kemi fjalën për aktoren e njohur të telenovelave kolumbianen Catherine Siachoque e cila ka shkëlqyer me veshjen e saj në tapetin e kuq, e ku mësojmë se ky fustan i bukur është krijuar nga dyshja shqiptare Kujta & Meri.

Ka vite që shumë yje botërore ju besojnë dhe gjithmonë shkëlqejnë me markën shqiptare të çiftit shqiptar në eventen e madhe botërore.KS

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test