Na ndiqni

Mediale Vip

“Kush je ti dhe çka i ke bërë Taynës?”

Më: 15 janar 2019 Në ora: 14:17

Ka ndryshuar tërësisht. Reperja Tayna ka hedhur një fotografi në Instagram ku shihet se pamja e saj është transformuar me të madhe, shkruan Syri Kosova.

Bionde e me sy të kaltër,  ajo nuk njihet fare dhe nuk ngjan me atë se çka ishte dikur. “Kush je ti dhe çka i ke bërë Taynës?” ishte shkrimi që reperja i kishte lënë kësaj fotoje.

Më pas, imazhi i Taynës u komentua nga grimerja Sellma që i tha “Nuk muj me tregu”!

Image
Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test