Na ndiqni

Mediale Vip

Armina Mevlani joshëse në orët e vona, shkëlqen në fustanin e kuq

Nga: Indeksonline Më: 27 nëntor 2018 Në ora: 01:01
Armina Mevlani

Armina Mevlani është një nga blogeret më të njohura shqiptare.

Ajo është çdo herë në trend me veshjet e fundit dhe kjo vihet re edhe në postimet e vazhdueshme që i bënë në rrjetet sociale.

Armina edhe këtë herë solli për ndjekësit e saj një imazh tejet joshëse.

Në një fustan të kuq dhe elegant, Armina u kujdes që ti zbulonte këmbët e gjata dhe të shfaqej më seksi se asnjëherë.

Ndryshe, Armina përveç si blogere është e njohur edhe për lidhjen e saj me djalin e politikanit, Sali Berisha.

Image
Image
Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test