Na ndiqni

Mediale Vip

Rihanna pozoi gjysmë e zhveshur në shtrat, Chris Brown i bën këtë koment

Më: 26 nëntor 2018 Në ora: 15:12
Chris Brown dhe Rihanna

Vite më parë kanë qenë në lidhje dashurie.

Rihanna u nda në mënyrën më të keqe të mundshme nga Chris Brown, kur ai u arrestua për sulm fizik ndaj këngëtares.

Por, tashmë duket se dyshja kanë lënë pas mosmarrëveshjet mes tyre dhe kanë përmirësuar raportet me njëri-tjetrin.

Këtë gjë e vërteton një koment që Chris i la në foton e Rihannës, ku shfaqet gjysmë e zhveshur në shtrat.

Por, fansat e këngëtares duket se nuk e kanë pritur mirë këtë gjë, kjo ngase ata ‘vërshuan’ rrjetet sociale me komente, ku i kërkonin reperit të qëndronte larg saj.

Image
Komentet
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test