Na ndiqni

Mediale Vip

Ermali e pyet se a shikon filma për të rritur, përgjigja e Haradinajt do ju shokojë

Më: 25 nëntor 2018 Në ora: 11:46
Ramush Haradinaj

Ramush Haradinaj ishte i ftuar në Xing me Ermalin bashkë me gruan e tij Anitën.

Kryeministri lidhet për makinën e së vërtetës, një lojë kjo e Xing me Ermalin, dhe pytet për gjëra të ndryshme.

Mes tjerash, Ermali e pyet atë: A shihni ju Kryeministër filma për të rritur?

Po. (Publiku qesh). Për të rritur, se aty shkruan. Unë shoh aksion dhe filmat aksion janë për të rritur, nuk duhet t'i shohin fëmijët se ka skena të dhunshme.

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test