Na ndiqni

Mediale Vip

Ramush Haradinaj tregon se si i kishte propozuar Anitës

Më: 25 nëntor 2018 Në ora: 10:12
Ramush Haradinaj tregon se si i kishte propozuar Anitës

Krahas jetës profesionale, kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj është i komentuar edhe për jetën private.

Ramush Haradinaj dhe bashkëshortja e tij, Anita Muçaj, shumë shpesh bëjnë pjesë edhe në titujt rozë.

Çifti ishin të ftuar mbrëmë në “Xing me Ermalin”, ku rrëfyen takimin dhe puthjen e parë si dhe mënyrën se si i kishte propozuar Ramushi, Anitës.

Kryeministri tregoi se e ftoi në shtëpi Anitën dhe i bëri pyetjen “A do martohemi bashkë”, kurse Anita tha se ai nuk u ul në gjunjë për t’i propozuar.

Çifti janë prindër të tre fëmijëve, Gjinit, Hanës dhe Trimit.

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test