Na ndiqni

Mediale Vip

Anita Muçaj rrëfen si u njoh me Ramushin: E kam menduar më të madh...

Më: 24 nëntor 2018 Në ora: 23:35
Ramush Haradinaj dhe Anita

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka rrëfyer shumë gjëra për emisionin e Ermal Mamaqit "Xing me Ermalin".

Ai është i martuar prej vitesh me prezantuesen, Anita Muçaj ku në momentin që Ermali ia drejtoi pyetjen se si është njohur me të hyn në emision Anita.

Kështu, ajo tregon se si është njohur me Ramushin dhe çfarë i tha në fillim.

“Ne jemi njohur në punë më tepër. Unë kam jetu në Tiranë në kohën e luftës në Kosovë vinin gazetarë të huaj, unë u bëra përkthyese e një ekipi suedez, shkoja me ta te kufiri. Por nuk u takuam aty. Më pas në KTV, Veton Surroi më takoi me Ramush Haradinajn, e pashë djal i ri i dobët- i thash po të kam mendu më të madh”, thotë ajo.

Muçaj gjithashtu ka folur për Ramushin edhe si bashkëshort.

“Gjithmone ka qenë djalë i mirë prandaj edhe më ka bind që e kam zgjedh më të mirin të mundshem, por që në fillim normal që lidhja ka vështirësitë e veta”, shton më tutje Anita. 

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test