Na ndiqni

Mediale Vip

Publikohen imazhet, Gasso në duet me Dj Escoman sjellin ‘Lej skenat’

Nga: Bota Sot Më: 14 nëntor 2018 Në ora: 17:12
Gasso në duet me Dj Escoman

Këngëtari i njohur Gasso javën që vjen publikon videoklipin e këngës më të re që tashmë e ka përfunduar dhe do e sjellë për publikun e që e ka titulluar ‘Lej skenat’.

Këtë projekt ai e ka realizuar në duet me Dj Escoman dhe pritet të jetë hit i kësaj vjeshte duke nxehur kështu ditët e ftohta të vjeshtës ndërkohë që janë publikuar edhe fotot e para të xhirimit të këtij videoprojekti.BS

Image
Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test