Na ndiqni

Mediale Vip

Luana Vjollca kapet duke kopjuar/ Krahët jashtë mëngëve të saj i kemi parë diku, ja ku e vodhi idenë ajo

Më: 12 nëntor 2018 Në ora: 06:09
Moderatoja e njohur Luana Vjollca

Moderatoja e njohur Luana Vjollca kapet duke kopjuar. Mëngët, që ajo na shfaqi dje si trend, janë huazuar nga ikona e modës, Victoria Beckham.

“Mos mendoni se i kam harruar, por ky është trendi i ri”,- u shpreh prezantuesja  e emisionit “Shiko kush Luan” në fillim të emisionit të saj.

Por në fakt ne të njëjtën gjë e kemi parë në dasmën mbretërore të Megan Markel dhe Princ Ëilliams, e cila u mbajt në fillim të verës së këtij viti. Në këtë dasmë stilistja me famë botore u shfaq e veshur me të zeza, Victoria Beckham, gjithmonë një hap para me tendencat, dhe na dha sinjalin e një mënyre të re të të veshurit të mëngëve!

Image
Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test