Na ndiqni

Mediale Vip

Rrezarta Shkurta mohon se është shtatzënë

Më: 8 nëntor 2018 Në ora: 17:43
Rrezarta Shkurta me vajzen e saj

Mjaftoi një video e këngëtares Rrezarta Shkurta në Instagram ku shihet duke dekoruar pemën e Krishtlindjeve me familje për të thënë se ajo është shtatzënë.

Derisa lajmi se këngëtarja ishte në pritje të fëmijës së dytë u përhap, ishte vetë Shkurta që mohoi gjithçka.

Ajo reagoi po në llogarinë e saj në Instagram – duke thënë se thjesht ishte shëndoshur dhe nuk kishte ndërmend të jetë shtatzënë.

Vendimin që të reagonte ndaj këtij lajmi këngëtarja e kishte bërë pasi shumë miq kishin filluar ta uronin.

Image
klankosova
Komentet
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test