Na ndiqni

Mediale Vip

Granit Xhaka lë anash edhe gruan e tij për këtë gjë

Më: 8 nëntor 2018 Në ora: 17:03
Granit Xhaka dhe bashkëshortja e tij, Leonita Lekaj

Futbollisti shqiptar, Granit Xhaka është mjaft i përfolur në shtypin mediatik.

Granit Xhaka dhe bashkëshortja e tij, Leonita Lekaj janë cak i medieve rozë pothuajse gjithnjë.

E me këtë imazhin e fundit duket se Graniti ka lënë anash edhe gruan e tij sa i përket kuzhinës, pasi publikon disa ushqime mjaft të shijshme.

Nuk dihet nëse këto i ka përgatitur Graniti apo gruaja e tij, megjithatë lë të dëshmohet se futbollisti është i zoti edhe në këtë pjesë.

Sidoqoftë, Leonita qëndron gjithnjë prapa suksesit të futbollistit nga Kosova.

Image
Komentet
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test