Na ndiqni

Mediale Vip

Adelina Tahiri më në formë se kurrë

Më: 8 nëntor 2018 Në ora: 16:47
Adelina Tahiri

Këngëtarja nga Maqedonia, Adelina Tahiri po rikthehet në formën e duhur.

Pak muaj pas lindjes, këngëtarja e famshme Adelina Tahiri ka arritur t’i rikthejë linjat në top-formë.

Dhe tani, ajo ndau një fotografi me ndjekësit teksa zbulon paksa nga fiziku i saj i cili duket i mrekullueshëm.

Tahiri po komentohet vazhdimisht nga fansat, posaqërisht dje teksa hyri live mori kritika të shumta për partnerin e saj.

Ajo tashmë po shijon martesën me avokatin më të pasur në Maqedoni, Serjozha Markov të cilët janë prindër të një djali të quajtur, Jon.

Këngëtarja 26 vjeçare ka paralajmëruar edhe një këngë për djalin e saj që pritet të publikohet së shpejti.

Image
Komentet
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test