Na ndiqni

Mediale Vip

Mirsa Kërqeli feston ditëlindjen, ja sa vjeç u bë

Më: 14 shtator 2018 Në ora: 14:46
Mirsa Kërqeli

Këngëtarja nga Gjilani, Mirsa Kërqeli feston sot ditëlindjen.

Këtë e bëri të ditur përmes një postimi të publikuar në llogarinë e saj personale në Instagram.

Për të gjithë ata që nuk e dinë, Mirsa sot mbush plot 31 vite.

Ajo është e martuar me Granitin dhe është nënë e dy fëmijëve, Tiarit dhe Anës të cilët tashmë janë shpërngulur në SHBA për të jetuar.

Këngëtarja e hitit ‘Djaloshi im’, së fundmi është rikthyer me cover e cila solli një bashkëpunim me Butrint Rashitin e që shumë shpejt do ta shohim me këngë të reja.

Image
Lajmi
Komentet
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test