Na ndiqni

Mediale Vip

Adelina Tahiri publikon një imazh tjetër të djalit

Nga: Mediat Shqiptare Më: 10 shtator 2018 Në ora: 08:19
Adelina Tahiri

Adelina Tahiri po shijon çdo moment të të bërit nënë.

Djali ia ka ndryshuar komplet jetën dhe tani kohën më të madhe po e kalon pranë tij.

Këngëtarja e njohur akoma nuk ka publikuar fytyrën e voglushit mirëpo është e disata herë që publikon pak nga trupi i tij.

Sapo e ka ndarë me ndjekësit një foto ku shihet këmbët e djalit dhe duart e Adelinës, nënës më të re të estradës.

Image
Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test