Na ndiqni

Mediale Vip

Ashton Kutcher filloi t’i humbasë flokët kur ishte 25-vjeçar

Nga: Klan Kosova Më: 6 qershor 2018 Në ora: 23:02
Ashton Kutcher

Ashton Kutcher ka folur për humbjen e flokëve të tij.

Në një intervistë të fundit, aktori zbuloi se ai po humb ngadalë flokët dhe këtë filloi ta vërejë kur ishte në moshën 25-vjeçare.

“Kur isha 25-vjeçar vura re se po fillonin të binin”, tha Ashton.

“Shkova te doktori i flokëve dhe ai më dha një ilaç të quajtur Avodart”.

Ashton pastaj vazhdoi të zbulojë se ai ndërpreu përdorimin e produktit rreth tre vjet më parë.

“Pra, unë ndalova me ilaçin rreth tre vjet më parë dhe tani unë jam duke përjetuar humbje të flokëve edhe më shumë”, vazhdoi Ashton.

Klan Kosova
Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test