Na ndiqni

Mediale Vip

Djali i publikon foto të shumë viteve më parë, Inva Mulës

Më: 30 maj 2018 Në ora: 13:33
Inva Mula me djalin e saj

Antoni Çako, djali i kompozitorit Pirro Çako dhe Inva Mulës ka publikuar ditën e sotme një foto të vjetër të sopranos shqiptare.

Për të gjithë ata që e kanë harruar pamjen e saj, ose për të tjerët që nuk e kanë parë ndonjëherë, këngëtarja operistike shfaqet në këtë foto me të birin në moshë të vogël.

Duhet thënë se ajo ruan të njëjtën hijeshi si dikur, madje duket sikur koha ka ndaluar për të.

22-vjeçari krahas fotos shkruan: “Të dua mami”.

Image
Syri
Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test