Na ndiqni

Mediale Vip

Edhe djali i Medës festoi dje ditëlindjen, pamje nga festa për të

Nga: Mediat Shqiptare Më: 3 maj 2018 Në ora: 17:51
Meda

2 Maj 2017 ishte data ku dy këngëtarë shqiptarë u bërën prindër.

Fjala është për Tunë dhe Medën, të cilët u bërën prindër të dy djemve,të pagëzuar Tian dhe Denis.

Ka qenë Tuna ajo që dje publikoi fotografi e video nga festa e Tianit që i mbushi 1 vit jetë.

E edhe Meda nuk u kursye dhe përmes rrjeteve sociale zbuloi pamje nga festa që organizoi për të birin i cili u bë 1 vjeçar po ashtu.

Image
Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test