Na ndiqni

Mediale Vip

Anastasiya Kvitko s’i lë vend imagjinatës, kështu doli në qytet

Më: 21 prill 2018 Në ora: 12:05
Anastasiya Kvitko

Është modelja ruse më e komentuar në botë.

Anastasiya Kvitko ka fituar famë të madhe falë linjave bombastike trupore.

Në llogarinë e saj në Instagram, bukuroshja llogarit 8 milionë ndjekës dhe për të gjithë ata kujdeset që vazhdimisht të publikojë imazhe të reja.

 

Outfit @fashionnova coupon code "ANAKXO"get 15% Photo @aldorphotography

A post shared by AK (@anastasiya_kvitko) on

Së fundi, bukuroshja u shfaq me të zeza në qytet, veshje me të cilën kishte vizatur çdo pjesë të trupit dhe e bënte të dukej edhe më provokuese.

Fotografia ka marrë pëlqime dhe komente pa fund nga ana e fansave të Anastasiyas.

Lajmi
Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test