Na ndiqni

Mediale Vip

Duda Balje lë pa frymë deputetët, defilon nëpër sallë

Nga: RTV21 Më: 18 prill 2018 Në ora: 09:31
Duda Balje

Një nga deputetet më të komentuara të Kuvendit të Kosovës për fizikun e saj tërheqës është Duda Balje.

Deputetja e Kuvendit nga komuniteti boshnjak është mjaft e ndjekur edhe në rrjete sociale, në të cilat po publikon imazhe të ndryshme nga jeta private dhe profesionale.

Kur jemi te kjo e fundit, Duda dje hodhi në instagram dy imazhe, të cilat janë bërë gjatë kohës sa ishte në punë.

Me flokë të lidhura dhe me fustan të zi deri te gjunjët, deputetja duket mjaft bukur dhe tërheqëse në parlament. ”Working!”, ka shkruar Duda krahas imazheve të publikuara.

Duda Balje vetëm në Instagram, ka 11 mijë ndjekës.

Image
Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test