Na ndiqni

Mediale Vip

Kjo bukuroshe është këshilltare e Kryeministrit

Nga: express Më: 9 prill 2018 Në ora: 15:35
Diellza Hotin,

Kryeministri i vendit Ramush Haradinaj, në stafin e zyrës së tij ka edhe Diellza Hotin, e cila ka rolin e Këshilltares politike për kryeministrin Haradinaj.

Diellza është këshilltarja më e re e kryeministrit, pasi ajo është vetëm 22 vjeçe. Përveç se e re, ajo shquhet edhe për pamjen dhe elegancën e saj, të cilën e shfaq përmes fotografive që i publikon.

Këto janë disa fotografi të këshilltares 22 vjeçare të kryeministrit Haradinaj.

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
express
Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test