Na ndiqni

Mediale Vip

Dua Lipa ndryshon stil, ja çka u bëri flokëve

Nga: Mediat Shqiptare Më: 6 prill 2018 Në ora: 08:32
Dua Lipa

Siç duket e ka në qejf pjesën e eksperimentimit me pamjen e saj.

Këngëtarja Dua Lipa përmes disa fotografive të hedhura në Instagram, ka treguar se ajo më nuk do duket njëjtë si më parë.

Kjo se, Dua ka prerë flokët më të shkurta por në një stil

 

Snip snip

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on

interesant.

Duke mos dal shumë nga vetja, këngëtarja me origjinë kosovare duket mjaft bukur dhe e freskët!

Epo, pamja duhet ndryshojë ndonjëherë!

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test