Na ndiqni

Mediale Vip

Kaq shumë është rritur djali i Adelinës

Më: 31 mars 2018 Në ora: 15:51
Adelina Ismaili

Njihet si diva e estradës shqiptare.

Adelina Ismaili është emër shumë i dashur për publikun, e cila me vite ka argëtuar fansat me zërin unik.

Pas një pauze të gjatë, Adelina është rilthyer në Kosovë dhe është angazhuar si aktore në serialin “O sa mirë”.

Adelina është nënë e një fëmije që e ka pagëzuar me emrin Uliks, e vogëlushi tashmë është rritur shumë.

Ishte Zanfina ajo e cila së fundi i postoi një foto atij, duke i lënë mbishkrimin “Me tezen e vogel”.

Image
Lajmi
Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test