Na ndiqni

Mediale Vip

Demi Lovato donte të vetëvritej

Më: 21 mars 2018 Në ora: 14:29
Demi Lovato

Demi Lovato ka folur për vetëvrasjen dhe mendimet vetëvrasëse në episodin e saj të ri në Dr. Phil.

“Herën e parë kur kisha mendime vetëvrasëse isha shtatë vjeç. Kam pasur një fiksim me vdekjen”, tha këngëtarja 25 vjeçare.

“Kam përjetuar gjërat për të cilat nuk kam folur, dhe nuk e di nëse do të flas. Por në moshën shtatëvjeçare, e dija që nëse do të merrja jetim time, dhimbja do të përfundonte”.

“Mu kthye disa herë, kur isha duke luftuar me depresionin. Isha në një kohë kur nëna ime kishte frikë të më zgjonte në mëngjes, sepse ajo nuk e dinte nëse isha gjallë apo jo”, vazhdoi Demi.

Klan Kosova
Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test