Na ndiqni

Mediale Vip

Çfarë i ka bërë vetes? Luana Vjollca në hall me pamjen e saj

Nga: Mediat Shqiptare Më: 28 shkurt 2018 Në ora: 21:41
Luana Vjollca

Moderatorja Luana Vjollca nuk i ndal surprizat për fansat e saj. 

Pasi surprizoi me foton pa make up ajo ka ndarë në rrjetet sociale një tjetër foto ku duket natyrale por ka zbuluar dhe një sekret të vogël.

Modeli i flokëve, që nuk dihetë nëse do ju duket interesant apo jo është një stilim i vetë moderatores.

‘Një model i lezeçëm flokësh nga unë’ ka shkruar moderatorja sexy e ‘Shiko kush luan’.

Nuk kaluan vetëm pak minuta dhe në publikimin e saj kanë vërshuar komentet.

Image
Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test