Na ndiqni

Mediale Vip

Metallica performon para flamurit kombëtar shqiptar

Nga: Mediat Shqiptare Më: 13 shkurt 2018 Në ora: 11:02
Metallica

E kemi parë në stadiume si “Allianz Arena” dhe “Santiago Bernabeu”, por edhe në objekte të tjera me nam botëror.

Por kujt do t’i shkonte mendja se do ta shihnim në një vend ku i bëjnë provat disa nga legjendat e zhanrit heavy metal?

Bendi Metallica, ka publikuar në Insta Stoy një video ku shihet duke ushtruar njërën nga këngët e tyre  para flamurit kombëtar shqiptar.

Image
Komentet
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test