Na ndiqni

Mediale Vip

Enca shfaqet e rregulluar bukur, ndërsa në plan të parë është gjoksi

Nga: Mediat Shqiptare Më: 13 shkurt 2018 Në ora: 10:26
Enca Haxhia

Enca Haxhia i ka publikuar disa imazhe në rrjetet sociale, në të cilat duket e mrekullueshme.

Këngëtarja duket e rregulluar dhe shumë bukur, mirëpo gjithë vëmendjen e ka marrë gjoksi i saj.

“Dukja për Valentin”, shkruan në përshkrimin e një fotografie të publikuar në Instagram.

Image
Komentet
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test