Na ndiqni

Mediale Vip

Ja sa është rritur djali i Korab Shaqirit

Nga: Lajmi Më: 27 janar 2018 Në ora: 16:51
Korab Shaqiri

Nuk ka kaluar akoma një vit që kur këngëtari Korab Shaqiri është bërë baba për herë të parë.

Me 13 shkurt të vitit të kaluar në jetë erdhi djali i tij të cilin e quajti Alte, një emër shumë interesant dhe i veçantë.

E që nga lindja e deri me sot, Korabi ka hedhur shumë video e fotografi të djalit të tij.

Edhe sot në Instastory këngëtari hodhi një foto të Alte, i cili shihet sa shumë është rritur dhe sa ka filluar t’i ngjajë Korabit për nga pamja!

Image
Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test