Na ndiqni

Mediale Vip

Ramushi dhe Anita pozojnë me fëmijët e tyre

Nga: Indeksonline Më: 24 janar 2018 Në ora: 19:28
Ramush Haradinaj

Me gjithë angazhimet e tij në qeveri, kryeministri i vendit- Ramush Haradinaj anash nuk lë as familjen e tij.

Sot djali i tij Trimi ka festuar ditëlindjen e radhës, me ç’rast edhe janë mbledhur si familje

Është bashkëshortja e tij Anita ajo e cila në profilin e saj në Instagram ka shpërndarë një fotografi të përbashkët me fëmijët e tyre.

“Na, tok se bashku”, ka shkruar ajo krahas fotografisë, ku dhe duken për bukuri.

Image
Indeksonline
Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test