Na ndiqni

Maqedonia

Në rrugën Tetovë-Kodra e Diellit shikueshmëria është deri më 10 metra

Nga: Mediat ShqiptareTelegrafi Më: 25 nëntor 2018 Në ora: 19:35
Foto ilustrim

Për shkak të rënies së mjegullave shikueshmëri në rrugën në mes Tetovës dhe Kodrës së Diellit është deri 10 metra, njoftojnë nga NP “Rrugët e Maqedonisë”.

Për shkak të rënies së mjegullave është shkurtuar shikueshmëria nga 30 deri në 50 metra në Bukovë dhe Mavrovë deri në Kërçovë.

Komunikacioni në Maqedoni po zhvillohet në rrugë me lagështi.

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test