Na ndiqni

Maqedonia

“Titanik”, seanca shtyhet për më 12 prill

Më: 2 prill 2018 Në ora: 13:27
Rasti "Titanik"

Pala mbrojtëse në rastin ‘Titanik’ kërkoi shtyrjen e seancës së sotme me pretekstin se iu nevojitet më shumë kohë për të inspektuar provat dhe për t’u përgatitur për seancën kryesore. 

Nga PSP-ja kundërshtuan kërkesën e palës mbrojtëse me motivin se ky propozim kërkohet me të vetmin motiv, atë të zvarritjes së procesit. 

Në fund trupi gjykues pranoi kërkesën e palës mbrojtëse dhe e shtyu seancën për më datën 12 prill.

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test