Na ndiqni

Maqedonia

“Trust”, gjykimi shtyhet për më 20 shkurt

Nga: Medial.mk Më: 13 shkurt 2018 Në ora: 11:30
Ilustrim

Gjykimi për rastin “Trust” që duhej të vazhdojë sot në gjykatën penale është anuluar për më 20 shkurt për shkak të mungesës së njërit prej avokatëve të të akuzuarve.

Avokatja Sanja Aleksiq për shkak të sëmundjes i është arsyetuar mungesa në seancë, transmeton Medial.mk.

Në seancën e sotme duhej të prezantoheshin dëshmitë e mbrojtjes, me çka priten fjalët përfundimtare dhe aktvendimi.

Medial.mk
Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test