Na ndiqni

Maqedonia

Regjistrohen dridhje toke në rajonin e Dojranit

Nga: Mediat Shqiptare Më: 5 shkurt 2018 Në ora: 12:39
Foto ilustrim

Një tërmet me fuqi 4 shkallë Rihter është ndjerë në rajonin e Dojranit.

Epiqendra e tërmetit ka qenë 14 kilometër në lindje të Dojranit, dhe në thellësi prej 2 kilometravë.

Tërmeti ka ndodhur në territorin e Greqisë.

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test