Na ndiqni

Maqedonia

Tërmet në Ohër

Nga: aktuale.mk Më: 17 janar 2018 Në ora: 12:13
tërmet

Një tërmet me magnitudë 2.1 gradë është regjistruar në Ohër

Dridhjet janë regjistruar rreth orës 21:22, kumtojnë Instituti Seizmologjik në Shkup.

“Epiqendra e tërmetit ishte në fshatin Leskoec rrethina e Ohrit. Dridhjet janë ndjerë në mbarë Ohrin dhe rrethinë”, thonë nga Instituti Seizmologjik.

aktuale.mk
Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test