Na ndiqni
Aktuale
Video

Protestuesit kërkojnë rigjykim për rastet e montuara ndaj shqiptarëve

Familjarët dhe organizatorët e protestës sot në Shkup kërkuan rigjykim të rasteve "Alfa", "Lagja e...

Filloi heqja e tabelave me mbishkrimin “Aleksandri i Madh”

Ka filluar heqja e tabelave të autostradës dhe aeroportit më mbishkrimin “Aleksandri i Madh”. Ditët në vijim...

Është publikuar video nga tërheqja e trupave të alpinistëve maqedonas që ndërruan jetë dje në mal

Shërbimi i ekipit të shpëtimit grek publikoi një video nga tërheqja e trupave të alpinistëve maqedonas Kalina...

Sondazh A do të bëhet Kosova me ushtri në 2018-tën?
test