Na ndiqni

Life style

5-vjeçarja me 53 mijë ndjekës në “Instagram”, fama i vjen nga flokët

Nga: Mediat Shqiptare Më: 30 gusht 2018 Në ora: 17:35
Mia Aflalo

Mia Aflalo është vetëm 5 vjeçe por që tani ka gjetur rrugën për në botën e modës, falë flokëve të saj të gjatë natyralë.

Gjithashtu, vajza nga Tel Aviv i Izraelit ka 53 mijë ndjekës në profilin e saj në “Instagram”.

E teksa suksesi i saj po rritet si një diva, parukjeri i saj Sagi Dahari ka thënë për “Daily Mail” se ajo është e qetë dhe shumë pozitive. “Princeshë Mia asnjëherë nuk ankohet apo grindet. Ajo preferon që të presë në qetësi dhe t’u qeshë të gjithëve”.

Image
Image
Image
Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test