Na ndiqni

Life style

Bëhet xheloze për bashkëshorten e të vëllait, vajza i gris fustanet dhe e rreh

Nga: Panorama Më: 26 prill 2018 Në ora: 16:58
Ilustrim

Një nuse e re e cila jetonte me prindërit e burrit duket se ka bërë shumë xheloze kunatën e saj.

Sipas gazetares së “Aldo Morning Show” burri i saj jetonte në Zvicër dhe sa herë që vinte në Shqipëri i sillte dhurata.

Por veprimet e vëllait të saj duket se e kanë bërë shumë xheloze motrën e cila i ka grisur të gjitha fustanet dhe më pas e ka dhunuar. Është dashur ndërhyrja e pjesëtarëve të familjes për të shuar sherrin me tyre.

Panorama
Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test