Na ndiqni

Life style

Ky serum i përgatitur në kushte shtëpie i shndrit flokët tuaj në vetëm një minutë

Më: 22 mars 2018 Në ora: 14:46
ilustrim

Sot do t’ju mësojmë të përgatisni serum flokësh në kushte shtëpie. Ky serum do t’i bëjë flokët tuaj të shndritshme në vetëm disa minuta.

Ja si duhet të veproni…

Përbërësit:

Xhel nga fara liri; Vaj ekstra i virgjër i kokosit; Ujë trëndafili

Hapat për t’u ndjekur:

Në një shishe të zbrazët hidhni 2 lugë gjelle nga xheli nga fara e lirit.

Shtoni 2-3 pika vaj kokosit. Përziejeni mirë!

Mbusheni shishen me ujin e trëndafilit.

Si ta përdorim?

Aplikojeni llakun mbi flokët tuaj dhe më pas krihni flokët.

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test