Na ndiqni

Life style

10 frizura të lehta dhe të shpejta për flokë të gjatë dhe gjysmë të gjatë

Nga: telegrafi Më: 2 mars 2018 Në ora: 08:37
Pamje nga video

Ndryshojeni imazhin tuaj me intervenime të thjeshta të frizurës, të cilën mund ta bëni vetë në shtëpi!

Përparësia e flokëve të gjatë është për shkak që lehtë mund t’i bëjmë më shumë frizura dhe çdo ditë të ndryshojmë pamjen tonë.

Blogerja kreative, Asksash, ka pasur – as më pak e as më shumë – se afro 15 milionë shikime të ideve imagjinatave të saj për 10 frizura të lehta dhe të shpejta për flokë të gjatë dhe gjysmë të gjatë.

Por, jemi të sigurt që edhe ju vetë do të keni shumë ide të r

a kur t’i shikoni propozimet e saj…
Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test