Na ndiqni

Libra

Ribotohet "DOSJA B"

Nga: Esat Dujaka Më: 13 nëntor 2018 Në ora: 14:10
DOSJA B

Këto ditë, shtëpitë botuese "Faik Konica"  dhe "Jalifat Publishing", ribotuan për të katërtën herë romanin "DOSJA B", libër ky që vazhdon të jetë ndër më të shiturit në vend nga botimi i parë në nëntor të vitit të kaluar. Suksesi i kësaj vepre lidhet edhe me përkthimin që iu bë në fillim të këtij viti në gjuhën angleze në SHBA ( "Dosier B - Kosovo's Untold Story") dhe interesimi për të në nivel ndërkombëtar, veçmas në Panairin Ndërkombëtar të librit në Frankfurt.

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test