Na ndiqni

Libra

Kosova 6, 7, 8

Nga: Esat Dujaka Më: 1 tetor 2018 Në ora: 08:23
Jusuf Buxhovi

Sot dolën nga shtypi vëllimet 6, 7 dhe 8 të kompletit tashmë të njohur KOSOVA të historianit, publicistit e shkrimtarit Jusuf Buxhovi. 

Sipas autorit,promovimi i parë i këtyre tri vëllimeve do të bëhet në Panairin e librit që organizon Kolegji AAB më 5 tetor në orën 12.00. 

Sipas autorit, promovimi do të vazhdoj edhe në qytete të tjera të Kosovës por edhe në Shkup,Tetovë e Ulqin si dhe qytete të tjera shqiptare. 

Botues të kompletit KOSOVA 1-8 janë Jalifatpublishing nga Hjustoni(ShBA) dhe “Faik Konica” nga Prishtina.

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test