Na ndiqni

Lajme

Karaçica: Regjimi fashist i Serbisë përmes Kosovës po ia zgjatë jetën vetvetes!

Nga: Skënder Karaçica Më: 25 nëntor 2018 Në ora: 09:46
Skënder Karaçica

Regjimi serb dhe Aleksandër Vuçiq në Beograd, përmes Kosovës po mundohet të qendrojë në pushtet dhe kur e kur për serbët pakicë në shtetin e ri të Kosovës (Mitrovica e Veriut) po e mbanë të gjallë ,,agjendën politike,, para BE-së dhe botës...!

Përmes Kosovës po me këtë skenar edhe kryekrimineli dhe kasapi i Ballkankit, .Millosheviq me huntën ushtarako-policore qëndroj për dhjetë vjet në pushtetin e tij vrastar deri në shkallën e gjenocidit në ,,Tokën e djegur,,të popullit shqiptar dhe të Kosovës(!).

Sipas profesor Neol Malcolm, kufiri në mes Kosovës dhe Serbisë gjithmonë ka qenë në Rashkë dhe së këndejmi Kosova kurrë nuk ka qenë pjesë ,, legjitime,, e Serbisë fashiste!

Kosova dhe Serbia, dy popujt shqiptarët dhe serbët janë ndarë njëherë e përgjithmonë në vitin 1999.

Komentet
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test