Na ndiqni

Lajme

Një ditë pas përplasjes, Rexhep Selimi e ndjek LIVE Ramush Haradinajn

Nga: Indeksonline Më: 24 mars 2018 Në ora: 11:24
Foto arkiv -Ramush Haradinaj, Rexhep Selimi, Nait Hasani

Dy bashkë luftëtarët e UÇK-së, kryeministri Ramush Haradinaj dhe deputeti i “Vetëvendosjes”, Rexhep Selimi, kishin një përplasje dje në Kuvendin e Kosovës.

Selimi foli për çështjen e demarkacionit ku tha se disa iu gëzuan ratifikimit, ndërsa i menjëhershëm ishte reagimi i shefit të ekzkuetivit.

Ky i fundit e quajti “rrenc” Selimin, ndërsa ai ia ktheu duke i thënë se “ka bërë mirë që s’ka votuar qeverinë e tij”.

Mirëpo, një ditë pas kësaj përplasje, deputeti i LVV-së ka ndjekur LIVE në “Facebook” një ngjarje ku po merrte pjesë Haradinaj.

Image
Indeksonline
Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test