Na ndiqni

Lajme

Haradinaj ngushëllon familjen e ish-komandant "Gurit"

Nga: KosovaPress Më: 13 mars 2018 Në ora: 11:28
Ramush Haradinaj

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj u ka shprehur ngushëllime familjarëve dhe bashkëluftëtarëve të Komandant “Gurit”, Jetullah Qarrit, i cili ndërroi jetë gjatë mbrëmjes së kaluar

“Me pikëllim mora lajmin për ndarjen nga jeta të bashkëluftëtarit, Jetullah Qarri - komandant “Guri”. Familjes Qarri, të gjithë bashkëluftëtarëve dhe miqve të tij, ngushëllime të sinqerta.I lehtë i qoftë dheu i Kosovës”, ka shkruar Haradinaj në rrjetin social Facebook

Image
Komentet
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test