Na ndiqni

Lajme

Shtyhet për enjten vazhdimi i seancës së Kuvendit

Nga: telegrafi Më: 13 shkurt 2018 Në ora: 10:56
Vazhdimi i seancës së Kuvendit të Kosovës

Vazhdimi i seancës së Kuvendit të Kosovës e cila ka mbetur në gjysmë nga java e kaluar, është shtyrë me kërkesë të Grupit Parlamentar të LDK-së dhe VV-së.

Në këtë seancë pikë e rendit të ditës ishte interpelanca e kryeministrit të Kosovës Ramush Haradinaj, për rritjen e pagave.

“Me pëlqim të grupeve parlamentare seanca mbahet të enjten ora 10:00”, ka konfirmuar nënkryetari i Kuvendit, Xhavit Haliti. /Telegrafi/

 

telegrafi
Komentet
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test