Na ndiqni

Kumanova

Grupi i Kumanovës, shqiptari i dënuar jep një mesazh emocionues

Nga: Mediat Shqiptare Më: 4 nëntor 2017 Në ora: 08:50
Mirsad Qerimi

Pas është dënuar Mirsad Qerimi nga Grupi i Kumanovës me 20 vite burg nga Gjykata e Shkupit, ka dhënë një mesazh për popullin shqiptar.

Ai ka faleminderuar për përkrahjen dhe ka thënë se janë më të fort kur janë të bashkuar.

Postimi i plotë

Popull i dashur, thjesht jeni të mrekullueshëm. Ju dua për jetë! Faleminderit të gjithëve për përkrahjen tuaj. Ne jemi ende më të fortë, sidomos atëherë kur jemi te bashkuar. Vazhdoni kështu ta duani njëri tjetrin.

I popullit përherë, unë Mirsad Qerimi!

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test